Bazy z inspiracjami

Gdzie szukać inspiracji do tworzenia atrakcyjnych napisów?

W poniższym nagraniu opowiadam o moich rekomendacjach. Są to dwie strony z których ja najczęściej korzystam. Jeśli wolisz czytać niż oglądać to pod filmem znajdziesz opisane kluczowe punkty.

PORTAL PINTEREST

Portal Pinterest.com to prawdziwa kopalnia inspiracji! Każde zapisane tam zdjęcie to tzw. „Pin”, które są następnie grupowane na tablicach członków portalu. Na moim profilu ‚Skuteczne Rysowanie” znajdziesz tablice w których zapisałam róźne inspiracje z krojami liter oraz całymi plakatami handletterowymi. Sprawdź teraz ==> Pinterest.com 🙂

STRONA DAFONT

Strona internetowa Dafont.com jest sporą pomocą przy tworzeniu napisów. Ta strona posiada zbiór wielu krojów, ale też świetną funkcjonalność- możemy wpisać hasło, które chcemy napisać i otrzymamy je zwizualizowane w kroju który wybierzemy.

Kroje są pogrupowane w różne kategorie np „Fancy” czy „Script”. A gdy wybierzesz konkretny krój to pojawi się okienko w którym możesz wpisać swój tekst i zobaczyć jak będzie wyglądać w wybranym kroju.

Nie czekaj, od razu wybierz na stronie DaFont 3-5 krojów, a następnie spróbuj przerysować swoje imię pisane właśnie wybranymi krojami. Jak podoba Ci się efekt? 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s